RSO
reklamní otočné hodiny. Jsou určeny pro umístění na městských prostranstvích s nosným sloupem pevně zapuštěným do země. Mají čtyřstranné analogové hodiny s vnitřním osvětlením o průměru číselníku 1 m, 0,8 m nebo 0,6 m. Čtyřstranná prosvětlená reklamní plocha se otočí o jednu otáčku za minutu. Reklamní plochy jsou vyměnitelné. Jako zdroj světla jsou použity zářivky nebo neony. Vnitřní osvětlení se zapíná automaticky dle úrovně venkovního světla nebo může být připojeno na rozvod veřejného osvětlení. Kostra reklamní plochy i hodin je zhotovena z hliníko­vých profilů a umístěna na ocelovém sloupu.

RSO-T
jsou určeny pro umístění na městských pro­stranstvích s nosným sloupem pevně zapuštěným do země. Mají čtyřstranné analogové hodiny s vnitřním osvětlením o průměru číselníku 1 m nebo 0,8 m. Čtyřstranný ukazatel aktuální teploty. Čtyřstranná prosvětlená reklamní plocha se otočí o jednu otáčku za minutu. Reklamní plochy jsou vyměnitelné. Vnitřní osvětlení se zapíná automaticky dle úrovně venkovního světla nebo může být připojeno na rozvod veřejného osvětlení. Napěťová a proudová kontrola mikroprocesorem. Optimalizované dobíhání hodin po výpadku sítě.

C40, C70
dvoustranné podružné hodiny o průměru číselniku 400 mm nebo 700 mm ve tvaru kapesních hodinek. Provedení pouzdra ze slitiny hliníku s povrchovou úpravou. Kresba číselníku a tvar ruček dle požadavku zákazníka římskými číslicemi, arabskými číslicemi nebo symboly. Možnost prosvětlení číselníku zabudovaným zářivkovým osvětlením.

 
Copyright © 1993 - 2015, Brnotron, v.o.s.