EDS 02
malý docházkový systém je určen na sledování evidence docházky pracovníků, kteří jsou držiteli bezkontaktní čipové karty. Tento systém je určen pro malé firmy s počtem zaměstnanců cca 50 lidí. Karta slouží na automatickou identifikaci zaměstnance (při kontaktu se snímačem), ale i na optickou kontrolu (na kartě může být vytištěné jméno, případně fotografie). Za příplatek. Nabízený systém je minimální varianta stavebnice, kterou je možné postupně doplňovat a rozšiřovat podle potřeby zákazníka.

Elegantní design, jednoduchá instalace, barevný displej. Celá administrace se dá vykonávat na zařízení nebo PC. Podporuje více typů komunikace: Wiegand I/O, TCP/IP, RS232, RS485. Možnost samostatného využití nebo v síti. Podpora stahování dat pomocí portu USB.

Zpracování údajů z terminálu automaticky nebo ručně. Textové zobrazení docházky jednotlivých pracovníků za celý měsíc s možností editace. Evidence přestávek, sledování přesčasů. Možnost ruční editace docházky uživatelem. Monitorování přítomnosti zaměstnanců. Tisk docházky jednotlivě nebo hromadně po odděleních. Exporty dat do personálních a mzdových systémů. Možnost zasílání docházkových listů mailem zaměstnancům.

Docházkový snímač je možné instalovat jednoduchým způsobem na stěnu.

EDS 03
základem identifikace pracovníků jsou RFID identifikační karty 125kHz. Každý pracovník má svou kartu nebo přívěšek na klíče. Terminál je schopný samostatného provozu. Bez přítomnosti nadřazeného PC umožní zapsat celkem 52 000 záznamů (příchodů/odchodů). Terminál má zabudovanou paměť pro 2 000 jmen ve standardní verzi. Pracovník má různá práva, která se ukládají do paměti. Po přiložení karty se zobrazí jméno pracovníka.

Každý terminál má svou IP adresu, tzn. libovolný uživatel může s terminálem komunikovat, přenést záznamy, přidělit pracovníkovi práva apod. Údaje z terminálu je možné přenést i přes INTERNET, INTRANET. I když je vhodný pro zapojení do sítě, může komunikovat i s jedním PC, které obsahuje šíťovou kartu propojenou kříženým TP kabelem s terminálem. Podporuje masky podsítě. Default Gateway resp. statický routing umožní komunikaci mezi síťemi. Implementované jsou protokoly TCP/IP, UDP, ICMP, ARP. K dispozici je databázové programové vybavení pro údržbu a opravu terminálů a zpracování docházky. Použitý je síťový BDE s celou řadou SQL funkcí.

EDS 04
zařízení je postaveno na moderní platformě ZEM500 se zabudovanou webkamerou. Unikátní docházkový terminál s velkým barevným dotykovým displejem. Zabudovaná webkamera eviduje kdo použil docházkovou kartu. Elegantní design, jednoduchá isntalace. Administrace přímo na terminálu nebo v PC. Paměť pro 50 000 uživatelů. Podpora USB. Možnost zabudování WI-FI přijímače. Funkce posílání textových zpráv ze systému na terminál, zpráva se pak zobrazí uživateli po přihlášení. Možnost spuštění prezentací na pozadí.

 
Copyright © 1993 - 2015, Brnotron, v.o.s.