OH 1
vlastník objektu zajišťující ostrahu potřebuje mít kontrolu, zda je objekt správně a nepřetržitě střežen. Tuto činnost vykonává ostraha objektu. Je třeba mít přehled o tom, kdy a kým bylo které stanoviště zkontrolováno. Přesnou, přehlednou a objektivní informaci o kontrole stanovišť zajistí obchůzkové hodiny.

Vlastní kontrola spočívá v tom, že ostraha s OH1 obchází v libovolném pořadí jednotlivá stanoviště objektu. Na každém stanovišti je pevně zabudovaný elektronický klíč. Přiložením klíče k OH1 dojde k automatickému zaznamenání všech potřebných informací. OH1 jsou rozměrově blízké větší kalkulačce. Na panelu hodin je čtyřřádkový podsvětlený LCD displej, osm tlačítek a kontaktní místo pro přiložení klíče. K identifikaci osob a stanovišť jsou využity kontaktní čipy DALLAS. Tyto čipy velikosti knoflíkové baterie jsou zapuštěny v plastovém pouzdru a výrobce zaručuje jedinečnost každého čipu. K načtení klíče postačuje jeho přiložení ke snímači na hodinách.

Kontrola a nastavení může být přístupná pro 4 MASTER klíče (vedoucí, majitel...).

OH1 zaznamenají:
1. číslo ostrahy - max. 24 (každý člen ostrahy má svůj klíč = své číslo)
2. číslo stanoviště - max.64 stanovišť (je dáno číslem klíče na stanovišti)
3. čas kontroly na stanovišti

Všechny tyto zaznamenávané údaje je možno kontrolovat na vestavěném displeji nebo přenést do PC a dále pomocí programu vyhodnotit, uložit a vytisknout. Kapacita paměti je 928 kompletních záznamů (1záznam = číslo ostrahy, číslo stanoviště a čas kontroly). Na přání může být rozšířena.

Rozměr hodin Š x V x H 100 x 210 x 40mm.

 
Copyright © 1993 - 2015, Brnotron, v.o.s.